Profesionální zpracování a vedení účetní a daňové evidence

Kontaktujte nás

377 448 926

Zpracování mezd

Nabízíme komplexní zpracování mezd malých i velkých organizací. S námi získáte nejen specialisty na oblast mzdového účetnictví, ale také zkušené personalisty, na které se jako naši zákazníci můžete vždy s důvěrou obracet. Působíme převážně v Plzeňském kraji, zejména pak v Plzni. 

6 důvodů, proč svěřit zpracování mezd právě nám

 1. Uspoříte náklady - externí zpracování mezd je ve srovnání s náklady na mzdovou účetní, školení a vzdělávání, software, hardware, kancelář, dovolené, nemoci atd. neporovnatelně levnější!
 2. Zastupitelnost - stalo se Vám, že Vaše mzdová účetní na delší dobu onemocněla a nemohla tak svou činnost vykonávat? S námi se Vám to nestane. I když stejně onemocní někdo u nás, nahradí ho někdo jiný a vy tak můžete mít své mzdy v klidu a pod kontrolou 365 dní v roce.
 3. Žádné riziko - za zpracování mezd neseme plnou zodpovědnost a přenášíme tak Vaše riziko na nás. Navíc jsme proti všem negativním vlivům pojištěni.
 4. Neustálé vzdělávání - máte v nás partnera, který sleduje moderní trendy a je tak vždy v obraze o aktuálním dění na poli mzdového účetnictví. Naši zaměstnanci procházejí potřebnými školeními a kurzy. Díky tomu od nás máte vždy ty nejčerstvější a přesné informace právě ve chvíli, kdy je potřebujete.
 5. Diskrétnost - externí zpracování mezd napomáhá utajení citlivých informací o mzdách jednotlivých pracovníků v rámci vaší organizace.
 6. Věnujte se svému podnikání a mzdy svěřte do rukou odborníků!

Personálně smluvní agenda

Kromě mzdové agendy zpracováváme také personálně smluvní agendu. V rámci této činnosti poskytujeme našim klientům:

 • zpracování pracovních smluv,
 • dohody o pracovní činnosti, 
 • nástupy, výstupy, přihlašování a odhlašování na OSSZ a zdravotních pojišťovnách,
 • pracovně-právní záležitosti,
 • zastupování klientů při jednáních s OSSZ, FU a se zdravotními pojišťovnami.

Ceník zpracování mezd

S každým zákazníkem se sejdeme a vyjasníme si představu o způsobu zpracování mezd. Orientační ceník těchto služeb naleznete v našem ceníku účetnictví.

Zaslat nezávaznou poptávku

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů