Profesionální zpracování a vedení účetní a daňové evidence

Kontaktujte nás

377 448 926

O společnosti ACCONTIS - účetní servis s.r.o. se sídlem v Plzni

Naše společnost byla založena v roce 2001 jako rodinná firma. V roce 2006 se odkoupením 50% podílu na základním kapitálu stala spolumajitelem společnosti účetní firma AGREKON s.r.o. a společnost byla přejmenována z původního názvu MARRUVIUM s.r.o. na ACCONTIS - účetní servis s.r.o. Cílem tohoto spojení dvou menších účetních kanceláří v jednu větší bylo dosažení vyšší kvality poskytovaných služeb spočívající ve větším odborném zázemí, možnosti specializace jednotlivých pracovníků, jejich zastupitelnosti, možnosti jejich odborného růstu, využití moderních účetních SW s možností účtování prostřednictvím internetu systémem server - klient.

Pojištění za případné škody

Naše společnost je pojištěna na případné škody za vedení účetnictví a za daňové poradenství, do dnešního dne nebyla uplatněna žádná škoda na pojišťovně. Na škody vzniklé činností daňového poradce je navíc ze zákona pojištěna Mgr. Ing. Jarmila Sedláčková, daňový poradce č.917.

Úzce spolupracuje s renomovanou plzeňskou auditorskou společností MARKAUDIT, dalšími daňovými poradci a advokátní kanceláří a notářskou kanceláři.

Pro koho pracujeme?

Podstatnou část našich zákazníků tvoří menší a střední společnosti a podnikající fyzické osoby. Výjimkou nejsou ani společnosti se zahraničním kapitálem. Samozřejmostí je pak poskytování služeb v německém a anglickém jazyce.

 

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů